Рекреація

 

-    Пам’ятка сакрального мистецтва церква

св. Пантелеймона XVII ст.

 

-    У верхній частині м.Сколе знаходиться цікавий по архітектурі колишній замок барона Гределя.

 

 

 

Тустань – древньоруський оборонний комплекс, митниця та місто-фортеця, залишки якого знаходяться в Карпатських горах (Східні Бескиди). На протязі чотирьох століть, з другої половини IX до середини XIII століття, на скелях існував могутній дерев’яний замок Тустань, збудований племенною знаттю білих хорватів.

Тустань була важливим стратегічним пунктом і входила в єдину систему Карпатської (Угорської) лінії оборони південно – західних рубежів Київської Русі, а пізніше і Галицько – Волинського князівства.

 

-    Водоспад «Кам’янка» та   «Мертве озеро»

Пам’ятка природи. Об’єкт високого рекреаційного попиту.

-    Родонове джерело в с.Гребенів (13км.) Соляна ропа - купання, полокання горла, шкіряні примочки.

-    Літнє купання, пиття води зі срібної криниці та залізного джерела в м.Сколе.

-    Народні гуляння на Івана Купала, запалення ватри.

-    Щорічний фестиваль авторської пісні «Дикий мед».

-    Збирання грибів та лісових ягід, лікарських трав.

-    Прогулянки над берегом Опору.


Ми допоможемо організувати Ваш відпочинок цікаво і різноманітно. Знаходячись у нас, Ви зможете відвідати як історичні місця, так і унікальні куточки "Сколівських Бескидів", які знаходяться недалеко від м.Сколе. Любителям активного відпочинку буде чим зайнятися як взимку так і літом.


Активний відпочинок


- Гірські лижі

Любителі гірськолижного відпочинку зможуть на свій смак і бажання вибрати гірськолижну трасу будь-якої складності на одній з багатьох вершин, які знаходяться неподалік від нашого закладу.
А саме:

Недорогой отдых в Карпатах, Карпаты недорого, отдых в Карпатах недорого, Карпаты зимой отдых, отдохнуть в Карпатах недорого, Карпаты зимой отдых

 

  • Гірськолижний комплекс «Плай» (21км.).
  • Гірськолижний комплекс «Тисовець» (26км.).
  • В смт. Славсько (23км.), гірськолижні комплекси – «Тростян», «Політехнік», «Захар Беркут», «Погар» та інші.

 

- Екскурсія на Скелі Довбуша
Недорогой отдых в Карпатах, Карпаты недорого, отдых в Карпатах недорого, Карпаты зимой отдых, отдохнуть в Карпатах недорого, Карпаты зимой отдых
Геологічна пам’ятка «Скелі Довбуша» - природна фортеця періоду X ст. Унікальний скельний комплекс, названий на честь легендарного опришка Олекси Скелеми Довбуша, розташований на висоті 668м. над рівнем моря. Це неповторне за своїми формами і розташуванням нагромадження гіганських скель, каменів, що нагадують дивовижні істоти, покраяне глибокими, завжди темними ущелинами, ямами,потаємними ходами та стежками.

- Піший похід на гору Парашка.Недорогой отдых в Карпатах, Карпаты недорого, отдых в Карпатах недорого, Карпаты зимой отдых, отдохнуть в Карпатах недорого, Карпаты зимой отдых


Гора Парашка – одна з найвищих та найгарніших гір «Сколівських Бескидів». Висота становить 1268 метрів над рівнем моря. Це перший гірський хребет, який простягається вздовж основної рівнинної частини карпат. Піднімаючись на висоту, Ви зможете милуватись краєвидами сусідніх хребтів з одного боку і 30 кілометровою рівниною з іншого. Довжина маршруту складає близько 10 км.

- Піший похід на гору Лопата.

Це маршрут середньої складності, який зачаровує своїми стежками і буковим лісом. Тут відчувається велич і краса «Сколівських Бескидів». Гора «Лопата» відома десятиденним боєм у 1944р. між УПА (Українська Повстанська Армія) та об’єднаними Німецько-Угорськими військами.

- Піший похід на гору Маківка.Недорогой отдых в Карпатах, Карпаты недорого, отдых в Карпатах недорого, Карпаты зимой отдых, отдохнуть в Карпатах недорого, Карпаты зимой отдых

Меморіально – військовий цвинтар Українських Січових Стрільців (УСС). Відбудований у 1998-99 роках на честь героїв Регіону УСС, що полягли у квітні-травні 1915р. під час Першої Світової війни у битві з військами Цісарської Росії.

-  Відпочинок на волейбольному майданчику «Співочого поля» м.Сколе.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------    Недорогой отдых в Карпатах, Карпаты недорого, отдых в Карпатах недорого, Карпаты зимой отдых, отдохнуть в Карпатах недорого, Карпаты зимой отдых